psychológ, psychoterapeut a psychoterapia a testy vodičov. dopravná psychologia psychoterapeutka HYPNOZA testyvodičov psychoterapia dospelých detska psychologicka terapia psychodiagnostika klinickypsycholog dopravný a klinický psychológ , psychology psychologicke vysetrenie vodicov depresia poradna, ambulancia deti nadvaha obezita psychika Pezinok SR schizofrenia panicka porucha . Dospelý človek slovensko chudnutie Bratislava Slovensko psychologia a ambulancia pre deti aj testy šoférov hypnóza vyšetrenie šoférov psychológom psychotesty všetkých vodičov hypnoterapeutický výcvik psychoterapeutka zadržaný vodičák pokuta za psychotesty hypnoterapia mastná pokuta neminie vodičov psychoterapeutická skupina kurz asertivity psychologická ambulancia Pezinok mestská poliklinika psychoterapia zameraná na človeka psychoterapeutická skupina. klinická psychologička aj dopravná psychológia robia psycho testy.

Osamelosť, nechcem ho

 

Mám dvadsaťtri rokov a cítim sa veľmi osamelo. Nemám žiadneho priateľa a musím priznať ani žiadnu priateľku. Nie preto, že ich nepotrebujem, alebo nechcem, jednoducho si ich neviem nájsť. Dá sa s tým niečo robiť?

 

Mám veľmi málo informácií o vás a preto sa môžem vyjadriť len všeobecne k dôvodom pre ktoré sa vám nedarí priblížiť sa k iným ľuďom. Tých možností je viacero. Možné sklamania v minulosti, strach z riskovania, obavy z opustenia. Je možné, že ste viac introvertovaná. To znamená, že Váš vnútorný svet je veľmi bohatý plný fantázie, ale spoločnosť v skutočnosti až tak nepotrebujete. Tak by to bolo aj vo vašej minulosti. Ale vy píšete, že po priateľstve túžite. Čo zvyknete spraviť keď stretnete „spriaznenú dušu“? Máte túžbu priblížiť sa a zároveň v tej chvíli „utečiete“? Možno nie je pre vás také jednoduché spontánne zareagovať a máte v sebe silný blok. Aký máte vzťah sama k sebe? Chcete byť v očiach druhých ľudí vždy len tá dobrá? Aj vy sama budete prekvapená, keď si odpoviete úprimne na tieto otázky. Môžete vyhľadať skúseného psychoterapeuta, ktorý vám môže pomôcť rozlúštiť váš strach aj smútok, ktoré vám bránia plnohodnotne žiť.

 

 

V decembri som zistila, že som tehotná s mužom od ktorého som plánovala po Novom roku odísť(prirodzene nie neopodstatnene). On sa na dieťa teší, ja nie. Interupciu určite podstúpiť nechcem, no vôbec neviem čo a ako mám robiť ďalej.

 

Vaša situácia sa javí ako veľmi náročná, priam neriešiteľná. Ale práve v tomto prípade platí známe porekadlo, že kaša sa nikdy neje taká horúca ako sa navarí. Aj keď teraz mi to zrejme neveríte, lebo ste ponorená vo svojej ťaživej situácií. Interupciu odmietate, to znamená, že neberiete prvé „jednoduché riešenia“. V tom je vaša sila, ktorá sa vám časom zúročí. Stojíte pred cestou, ktorá je neznáma a možno sú na nej niektoré úseky riadne náročné. Teraz ste v rozhodovacej fáze, ktorá má svoj priebeh a vyžaduje si určitý čas. Na vaše rozhodnutie či odísť od partnera alebo ostať pôsobí viacero faktorov. Finančná nezávislosť. Podpora vašej rodiny. Ak si toto odmyslíte, tak si skúste predstaviť obidve možnosti a sledujte, čo to robí s vašimi pocitmi. V dnešnej dobe už nikto slobodnú matku neukameňuje. Pravda však je aj taká, že muž ktorého nechcete je otcom vášho dieťaťa a to aj so všetkými právami a povinnosťami voči nemu. To je puto, ktoré vám nedovolí sa definitívne od neho odpútať a bude si to vyžadovať nejaký čas sa aj s týmto vysporiadať. Správne rozhodnutie zatiaľ nepoznáte i keď odpoveď je ukrytá vo vašom prežívaní a pokiaľ budete v súlade sama so sebou, tak sa vynorí.

 

 

psychológ dopravny psycholog testy vodičov hypnóza psychoterapeutka, psychologička detská psychoterapia aj psychodiagnostika klinickypsycholog vysetrenie vodicov motorovych vozidiel terapeut. psychology depresia dopravný psychológ poradna ambulancia psycho psychoterapeutka deti nadvaha obezita psychika dopravná psychológia schizofrenia, Bratislava a Pezinok panicka porucha dospelí ľudia poradňa klinika detsky psychológ slovensko hypnoterapia chudnutie psychologicka aj psychoterapia zameraná na človeka. Potrebujem pomôcť depresia obezita mám depresiu neuróza nevrotické spravanie Ľudia ktorí potrebujú pomoc certifikát z dopravnej psychológie vykonávame psychotesty vodičov z povolania aj ADR a VRZ vodičak na všetky skupiny testy pre taxi a taxikárov. Psychologické testy IQ rodinná terapia zadržaný vodičák vyšetrenie šoferov nákladných vozidiel prepravujúcich aj nebezpečný náklad ľudia ktorí potrebujú psychologickú a psychiatrickú pomoc. psychiatricka nemocnica Philipa Pinela v Pezinku na západnom Slovensku psychologická pomoc testy vodičov autobusu a nákladných automobilov obezita IQ testy psychotesty šoférov z povolania všetkých skupín a b c d e a1 b1 c1 d1 vyšetrenie vodičov sanitiek a vodičov s právom prednostnej jazdy mestská polícia msp vodiči s majákom obezita psychiater vysetrenie na psychiatrii hysteria vysetrenie detí detský psychológ psychologická ambulancia Pezinok detská psychologička pomáha ďeťom Veľká psychiatria v Pezinku. Skupina na redukciu hmotnosti terapia detí a dospelých hypnóza vodiči nakladiaku autobus rodinná psychoterapia skupinové vyšetrenie vodičov párova terapia manželské problémy psychologická pomoc deťom hypnoterapia práca detského psychológa v nemocnici psychoterapeutka chudnutie s pomocou psychológa vyšetrenie v psychologickej ambulancii úspešné psychotesty psychologické vyšetrenie pri odobratom vodickom preukaze